Brak orgazmu u kobiety

Brak orgazmu u kobiety, jakie rozwiązanie?

Brak orgazmu u kobiety wystąpić możne na skutek wielu czynników.  Jak wzmocnić kobiece doznania?

Brak orgazmu u kobiety – odpowiedzialny mężczyzna?

Kobiety nie zaznają orgazmu lub udają go, ponieważ przeciętny mężczyzna ma nie wystarczającą długość członka. Członek mężczyzny małych rozmiarów nie jest w stanie dotrzeć do najwrażliwszych punktów w pochwie. Rzadko która kobieta jest na tyle odważna, aby przyznać się mężczyźnie, że nie miała orgazmu.

brak orgazmu u kobiety

A może stres w pracy?

Brak orgazmu u kobiety nie zawsze jest oznaką niewłaściwych pieszczot czy małego rozmiaru członka jej partnera. Kobiety ciężko pracujące umysłowo i fizycznie, szczególnie te narażone na stres nie mają ochoty na seks, ich doznania są słabsze. W skrajnych przypadkach dysfunkcja ta związana jest z poważniejszym problemem, który wymaga pomocy lekarza specjalisty.

Jak sobie pomóc, aby w pełni cieszyć się radością z seksu?

Zastanawiasz się jak inne kobiety to robią, że chociażby w telewizyjnych serialach tak łatwo szczytują? Kobiety z namiętnych scen w filmach nie mają problemu ze spadkiem libido. Ty też nie musisz ich mieć, jeśli wzmocnisz swój organizm o tabletki podnoszące libido. Są one dobrym wsparciem dla kobiet, które pomimo pieszczot nie reagują podnieceniem.

Libido kobiety jest odpowiedzialne za ochotę na seks, odczuwanie orgazmu a także podniecenie. Zachwiany poziom libido sprawia, że kobiety nie chętnie chcą iść do łóżka ze swoim partnerem, a  jak się już zdecydują nie zawsze czerpią z tego przyjemność. To niepokojące, że kobietom przestaje zależeć na własnych doznaniach i decydują się na miłosne igraszki, aby zaspokoić pragnienia swojego partnera.

Warto jest dbać o libido, aby nie dochodziło do takich sytuacji, że uprawiasz seks tylko dlatego, aby nie stracić swojego partnera. Nie zaspokojeni mężczyźni często szukają wsparcia decydując się na zdradę. Zdarza się to w związkach w których nie ma wzajemnego zrozumienia i zaufania. Problem z libido nie powinien być tematem o którym się nie mówi pomiędzy partnerami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Comments Add yours

  1. marzenka napisał(a):

    ja też często mam brak orgazmu. chciałabym go wreszcie mieć.

  2. sutkowa napisał(a):

    jak kobieta mam brak orgazmu to chyba facet nie ma się czym popisać tak mi się zdaje bo ja nie mam tego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.