Brak orgazmu u kobiety

Brak orgazmu u kobiety, jakie rozwiązanie?

Brak orgazmu u kobiety wystąpić możne na skutek wielu czynników.  Jak wzmocnić kobiece doznania?

Brak orgazmu u kobiety – odpowiedzialny mężczyzna?

Kobiety nie zaznają orgazmu lub udają go, ponieważ przeciętny mężczyzna ma nie wystarczającą długość członka. Członek mężczyzny małych rozmiarów nie jest w stanie dotrzeć do najwrażliwszych punktów w pochwie. Rzadko która kobieta jest na tyle odważna, aby przyznać się mężczyźnie, że nie miała orgazmu.

brak orgazmu u kobiety

A może stres w pracy?

Brak orgazmu u kobiety nie zawsze jest oznaką niewłaściwych pieszczot czy małego rozmiaru członka jej partnera. Kobiety ciężko pracujące umysłowo i fizycznie, szczególnie te narażone na stres nie mają ochoty na seks, ich doznania są słabsze. W skrajnych przypadkach dysfunkcja ta związana jest z poważniejszym problemem, który wymaga pomocy lekarza specjalisty.

Jak sobie pomóc, aby w pełni cieszyć się radością z seksu?

Zastanawiasz się jak inne kobiety to robią, że chociażby w telewizyjnych serialach tak łatwo szczytują? Kobiety z namiętnych scen w filmach nie mają problemu ze spadkiem libido. Ty też nie musisz ich mieć, jeśli wzmocnisz swój organizm o tabletki podnoszące libido. Są one dobrym wsparciem dla kobiet, które pomimo pieszczot nie reagują podnieceniem.

Libido kobiety jest odpowiedzialne za ochotę na seks, odczuwanie orgazmu a także podniecenie. Zachwiany poziom libido sprawia, że kobiety nie chętnie chcą iść do łóżka ze swoim partnerem, a  jak się już zdecydują nie zawsze czerpią z tego przyjemność. To niepokojące, że kobietom przestaje zależeć na własnych doznaniach i decydują się na miłosne igraszki, aby zaspokoić pragnienia swojego partnera.

Warto jest dbać o libido, aby nie dochodziło do takich sytuacji, że uprawiasz seks tylko dlatego, aby nie stracić swojego partnera. Nie zaspokojeni mężczyźni często szukają wsparcia decydując się na zdradę. Zdarza się to w związkach w których nie ma wzajemnego zrozumienia i zaufania. Problem z libido nie powinien być tematem o którym się nie mówi pomiędzy partnerami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Comments Add yours

  1. marzenka pisze:

    ja też często mam brak orgazmu. chciałabym go wreszcie mieć.

  2. sutkowa pisze:

    jak kobieta mam brak orgazmu to chyba facet nie ma się czym popisać tak mi się zdaje bo ja nie mam tego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.